Kompleksowe usługi pogrzebowe

W obliczu śmierci bliskiej osoby często nie wiemy, co zrobić. Dlatego też jesteśmy tutaj, by dopomóc w każdej możliwej kwestii związanej z dopełnieniem formalności oraz organizacją pogrzebu.

Internetowy Dom Pogrzebowy z powodzeniem działa na terenie całego województwa wielkopolskiego, od lat świadcząc usługi pogrzebowe. Poznań to siedziba naszego zakładu. Tutaj mieści się nasze biuro oraz większość infrastruktury. Nie znaczy to, że nie działamy poza Poznaniem. Swoje usługi proponujemy wszystkim mieszkańcom województwa, a także całego kraju. Zajmujemy się także pracą na terenie całej Unii Europejskiej i poza nią, jeśli sytuacja tego wymaga.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z pogrzebami na każdą kieszeń. Staramy się bowiem zawsze sprostać Państwa wymaganiom. Nasza praca to coś więcej niż tylko sposób na utrzymanie rodziny. To przede wszystkim misja, do której podchodzimy z należytą powagą oraz poszanowaniem godności ludzkiej.

W Państwa imieniu dopełniamy wszelkich formalności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (między innymi zasiłek pogrzebowy - zwrot kosztów pogrzebu), na cmentarzu oraz w szpitalu – jeśli zajdzie taka potrzeba.

W zakres oferowanych przez nas usług związanych z ceremoniami pogrzebowymi wchodzą m. in.:

 • Transport ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu (z domu, ze szpitala) – przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz wszystkie święta. Możecie Państwo dzwonić o każdej porze – telefon całodobowy 508154625.
 • Przeprowadzenie całej ceremonii pogrzebowej – od początku do końca. Rodzina zmarłego może dzięki temu skupić się na żałobie.
 • Pomoc przy wyborze trumny, urny, krzyża, wieńców oraz wszystkich elementów ceremonii pogrzebowej.
 • Zapewnienie stosownej oprawy kwiatowej w kaplicy, kościele oraz na cmentarzu.
 • Pomagamy w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności na cmentarzu oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także wszelkich innych jednostkach administracji, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Transport rodziny zmarłego do naszego biura.
 • Na życzenie wykonujemy i rozwieszamy klepsydry oraz zamawiamy nekrologi w prasie lokalnej.
 • Kremacje – posiadamy własne krematorium.
 • Oprawa muzyczna pogrzebu.
 • Fachowe doradztwo i pomoc w przypadku opłacania nowych grobów na cmentarzu.
 • Ekshumacje na terenie całego kraju i zagranicą.
 • Balsamacje ciał.
 • Usługi grabarskie – otwieranie, pogłębianie grobów.
 • Usługi kamieniarskie oraz doradztwo w kwestiach związanych z pomnikiem.
 • Wykonywanie napisów, zdjęć oraz zdobień na pomnikach.

Koszt pogrzebu

Koszt pogrzebu jest w większości finansowany z zasiłku pogrzebowego przyznawanego przez ZUS. Dzięki profesjonalnej jakości usług wykonywanych przez nasz zakład pogrzebowy, możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny na terenie Poznania i okolic. Zawsze staramy się dostosować do Państwa możliwości finansowych. Pogrzeb można przygotować w granicach zasiłku pogrzebowego, choć jest to w dużej mierze uzależnione od wybranych przez Państwa opcji.

Więcej szczegółów

Kredytowanie kosztów pogrzebu

w wysokości do 4000,00 zł. Warunkiem uzyskania pożyczki jest okazanie dowodu osobistego oraz posiadanie prawa do zwrotu poniesionych kosztów pogrzebu z ZUS. Prawo takie posiadają osoby spokrewnione z osobą zmarłą.

Rozwiązanie to kierujemy przede wszystkim do osób, którym przysługuje zasiłek pogrzebowy nie tylko z tytułu renty/emerytury. Nasza oferta to doraźne narzędzie, które pozwala skupić się na godnym pożegnaniu bliskiej osoby.

INTERNETOWY ZAKŁAD POGRZEBOWY POZNAŃ zajmie się wszystkimi formalnościami dotyczącymi wypłaty zasiłku pogrzebowego.

Pogrzeby Poznań

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: pogrzeby poznań, pogrzeb w poznaniu, pogrzeb poznań, poznan pogrzeb, usługi pogrzebowe poznań, firma pogrzebowa poznań, zakład pogrzebowy poznań.